Šri Lanka – vieta sugrįžti ne kartą

Šri Lanka – populiari šalis, masiškai lankoma turistų, tiek keliaujančių pažintiniais takais, tiek tingiai poilsiaujančių. Bet ar gali būti kitaip, kai šalis tokia įdomi ir viliojanti, turinti kuo pasigirti pelnytai. Todėl ir važiuoja čia būriai keliautojų. Važiuojame ir mes, lietuviai, o man teko laimė šioje nedidelėje saloje apsilankyti jau tris kartus.

Kodėl visi nori į Maroką?

Tokį klausimą prieš gerus dešimt metų man uždavė vienas etiopas, šventęs Lietuvoje Naujuosius metus. Jam pasirodė keista, kad dažnas jo sutiktas lietuvis, jeigu važiuoja į Afriką, tai labai nori į Maroką. Norėjau į Maroką tada ir aš, nors tuomet tik planavau. Noriu ir dabar, nors buvau jau septynis kartus.

5 dalykai, kuriuos privaloma nuveikti Porto mieste, Portugalijoje

Išties galėčiau papasakoti daug gražių dalykų apie Portą. Tai vienas iš nusotabiausių miestų ne tik Portugalijoje, bet ir apskritai Europoje. Jau pirma pažintis su miestu dažniausiai baigiasi meile visam gyvenimui ir fantastiškais įspūdžiais visam gyvenimui. Ar pasiruošę gražiausiems kelionių įspūdžiams savo gyvenime?

Patarimai keliaujant su mažu vaiku

   Jauni tėvai žino, jog keliauti su mažu vaiku yra nemenkas iššūkis. Mažieji jautriai reaguoja į aplinkos pasikeitimus bei įvairius kitus išorinius dirgiklius. Vaikas tampa neramus, muistosi, verkia. Neretai kelionė lėktuvu tampa tikru išbandymu ne tik tėvams, bet ir aplinkui sėdintiems keleiviams. Kelionė automobiliu taip pat gali būti pakankamai sudėtinga, jeigu kūdikis yra jautrus. Būnant svečioje šalyje iškyla įvairių situacijų, apie kurias iš anksto nepagalvojus, galima patirti tikrai nelinksmų kelionių įspūdžių, jau nekalbant apie pašlijusius nervus ir sveikatą (vaiko ir tėvų). Kokių priemonių imtis, kad būtų mažiau rūpesčių? Štai keli patarimai lengvesnei kelionei:

Ko mane išmokė kelionės? 18 gyvenimiškų pamokų

    Galiu drąsiai teigti, kad kelionės yra mano aistra. Ne, aš nesu iš tų, kurie kelyje praleidžia 365 dienas per metus. Aš net nesu iš tų, kurie iškeliauja, kur akys mato, su keliais eurais kišenėje. Netgi tranzavęs esu tik kartą gyvenime. Priešingai, aš mėgstu planuoti, mėgstu turėti pakankamai pinigų, mėgstu keliauti pigiai, bet kaip įmanoma patogiai ir nebrangiai. Mano, kaip keliautojo, sąvoka gal ir skiriasi nuo užkietėjusių keliauninkų požiūrio, tačiau ir tebūnie – kiekvienas savaip atranda savo laimę. Šiame įraše noriu pasidalinti paprastomis įžvalgomis iš savo kelionių:

Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon