Išsirinkite įspūdžius

Pagalba

Registracija

Įspūdžius skelbti gali tik registruoti vartotojai. Registruojantis www.maciau.lt nereikia atskleisti jokių asmeninių duomenų, išskyrus savo elektroninio pašto adresą, į kurį bus atsiųsta aktyvacijos nuoroda. Registracija yra visiškai nemokama bei trunka maždaug minutę. Registracija vyksta taip:

1.Puslapio lankytojas paspaudžia ant nuorodos „Prisijungimas“, esančios viršutiniame dešiniajame interneto puslapio kamputyje.

2.Tuomet naujas vartotojas renkasi nuorodą „Neturite sąskaitos?“.

3.Registruodamasis, lankytojas įveda savo slapyvardį, kuris matysis prie vartotojo skelbiamų įspūdžių (tai gali būti ir tikras vardas, ir išgalvotas slapyvardis) ir pagal kurį puslapio lankytojai galės atpažinti, kas paskelbė įspūdžius. Slapyvardis gali būti keičiamas vėliau bet kuriuo metu po registracijos, pasirenkant „Redaguoti profilį“.

4.Tuomet lankytojas įveda savo prisijungimo vardą bei slaptažodį, kurį pakartoja dar kartą.

5.Tuomet lankytojas nurodo savo elektroninio pašto adresą, jį pakartoja bei spaudžia „Registruotis“.

6.Paspaudus baigti, lankytojui į jo nurodytą elektroninį paštą automatiškai išsiunčiama aktyvacijos nuoroda, kurią paspaudęs lankytojas nukreipiamas į prisijungimo puslapį.

7.Lankytojas suveda savo prisijungimo vardą bei slaptažodį.

8.Viskas! Lankytojas jau yra pilnateisis registruotas vartotojas ir gali skelbti savo įspūdžius, dalinti jais su savo draugais per Facebook, susirašinėti žinutėmis su kitais registruotais vartotojais bei vertinti kitų vartotojų parašytus įspūdžius.

Profilio redagavimas

Registruoti vartotojai gali bet kada redaguoti savo sukurtus profilius: keisti slapyvardį, slaptažodį, el. pašto adresą.

Naudojimasis vidine žinučių sistema

Registruoti vartotojai gali tarpusavyje bendrauti vidine žinučių sistema, dalintis naudinga informacija bei padėti vienas kitam sužinoti daugiau apie aplankytus miestus. Gavus nusiskundimų, neetiško, reklaminio turinio žinutes siuntinėjantys asmenys bus įspėti ir/arba pašalinti iš svetainės be atskiro įspėjimo.

Kaip paskelbti savo įspūdžius?

Pasidalinti įspūdžiais galima paprastai ir greitai:

1.Registruoti vartotojai (sužinok, kodėl reikia registruotis) spaudžia ant nuorodos „Įkelti įspūdžius“, esančio kairėje interneto puslapio pusėje.

2.Į teksto laukelį įrašomi įdomūs įspūdžiai, pastebėjimai (sužinok kokių įspūdžių tikimės). Taip pat galima juos tiesiog nukopijuoti iš savo teksto redaktoriaus failo (Word ir pan.). Apribojimų nėra – galima parašyti ir 10, ir 30 įspūdžių, bet ne mažiau negu 5.

3.Tuomet parenkamos įspūdžius atspindinčias asmeniškai darytos fotografijos (arba jei tokių nėra – parenkamos autorių teisėmis neapsaugotas nuotraukos iš interneto) bei jos užvadinamos pagal atitinkantį įspūdį, pvz., nuotrauka, atitinkanti pirmą įspūdį, turi būti užvadinta „1“, atitinkantį antrą – „2“, atitinkantį trečią – „3“, atitinkantį penkioliktą – „15“, ir taip iki pabaigos.

4.Tuomet nuotraukos suspaudžiamos į vieną failą su WinRar ar WinZip programa bei prisegamos prie įspūdžių paspaudus mygtuką „Add attachment“, esantį apačioje, po teksto laukeliu.

5.Baigus spaudžiama „Siųsti“.

Ir viskas! Gavę įspūdžius, mes juos patikrinsime (sužinok kodėl) ir vienos darbo dienos bėgyje jie atsidurs svetainėje www.maciau.lt bei bus prieinami visiems svetainės lankytojams. Užtikriname, kad, jeigu parašyta vartotojo pateikta informacija yra korektiška, ji tikrai pateks į svetainę.

Jeigu susidūrei su sunkumais arba turi klausimų, parašyk mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Facebook grupėje. Atsakysime per 1 darbo dieną. Tavo nuomonė mūsų jaunam projektui labai svarbi.

Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon