20 Justės įspūdžių iš Reno: II dalis

Parašė Juste . Paskelbta Renas

Narių vertinimas:  / 1

1. Kultūra. Rene nuolat kažkas vyksta: parodos, koncertai, teatrai, festivaliai... NUOLAT. Vienas didžiausių įvykių čia būna gruodžio mėnesio festivalis Transmusical, suburiantis daug daug nežinomų ir žinomų muzikos talentų.

2. Kainos. Renas yra pigesnis miestas nei Paryžius. Bet palyginus su Lietuva, žinoma, kad viskas yra brangiau. Nors kita vertus, jei labai taupiai norint gyventi, tai įmanoma rasti maisto prekių parduotuvėse ir pigesnio maisto, ir kitų produktų.

3. Hosteliai. Daug patirties neturiu, bet žinau, kad yra tikrai nemažai jaunimo hostelių - kainos svyruoja apie 20 eurų už naktį. Taip pat labai rekomenduoju išmėginti Couchsurfing‘ą - tokiu būdu daug geriau pažinsite miestą ir žmones Šis internetinis puslapis yra gana populiarus čia Prancūzijoje.

20 Justės įspūdžių iš Reno: I dalis

Parašė Juste . Paskelbta Renas

Narių vertinimas:  / 1

1.Renas (Rennes) - Bretanės regiono sostinė. Miestas nėra didelis (200K gyventojų), bet labai jaukus. Senamiestis labai žavingas su savo senais mediniais ir akmeniniais pastatais, daugybe barų ir kavinių (sakoma, jog Rene yra daugiau barų nei gyventojų), gražiais parkais, didele žmoniu įvairove ir svetingumu.

2. Renas yra puikioje geografineje padėtyje: vos 2h traukiniu nuo Paryžiaus (kaina į vieną pusę apie 50 eurų), 40 min automobiliu nuo nuostabios Lamanšo sąsiaurio pakrantės - miesteliai Sent Malo (St Malo), Dinaras (Dinard), Kansalesas (Cancalles) yra privaaaalomi aplankyti! Ir vos valanda kelio nuo įžymiojo Sent Mišelio (St Michel) vienuolyno - laikomo vienu iš pasaulio stebuklų.

3. Klimatas - visi man sakė, kad labai labai daug lyja čia. Tiesa, lyja, bet nėra taip, kad nuolat lytų... Skėčiu pasirūpinti verta vis tiek:) Jei pamirši, ne bėda, nes už 3 eurus gali čia vienkartinį isigyti maisto parduotuvėje.

To paties autoriaus

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Taip pat skaitykite

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon