13 Martyno įspūdžių iš Vašingtono

Parašė Martynas . Paskelbta Vašingtonas

Narių vertinimas:  / 6

1. Vašingtonas yra JAV sostinė ir turbūt daugeliui asocijuojasi su baltaisiasi rūmais, tačiau jame yra nemažai ir kitų lankytinų objektų. O dauguma jų yra centrinėje miesto aikštėje, taip vadiname "Mall". Joje labai daug žmonių, o didžiąją dalį jų dienos metu sudaro moksleivių ekskursijos.

2. "Mall" aikštėje yra labai daug įvairių muziejų ir meno galerijų - įėjimas visur nemokamas. Meno galerijose pamatysite ne tik novatoriškų kūrinių, bet ir originalių Van Gogo bei kitų pačių žinomiausių menininkų darbų. Muziejų kokybė taip pat labai gera.

3. Vienas "Mall" aikštės simbolių - didžiulis obeliskas - "Washington monument".

17 Giedrės įspūdžių iš Niujorko

Parašė Giedre . Paskelbta Niujorkas

Narių vertinimas:  / 4

1. Niujorkas - daugiausiai gyventojų turintis Jungtinių Amerikos Valstijų miestas, dėl rasinės ir etninės gyventojų įvairovės dar vadinamas pasaulio kultūrų sostine.

2. Niujorkas vadinamas prekybos, finansų, meno, mados ir prmogų sostine. Miestas "gyvas" kone visą parą.

3. Geltonieji taksi - viena populiariausių Niujorko susisiekimo priemonių (kad ir kaip bebūtų keista - važiuoti taksi, kai kuriais atvejais yra kur kas pigiau, negu naudotis metro paslaugomis). Vis dėlto dėl nežmoniškų transporto srautų geriausiai yra vaikščioti pėsčiomis.

15 Martyno įspūdžių iš Big Sur

Parašė Martynas . Paskelbta Big Sur

Narių vertinimas:  / 4
  • Big Sur
Dar vienas Big Sur simbolis - Mcway krioklys. Puikus vaizdas atsiveria iš Julia Pfeiffer Burns State Park. Gaila, bet nusileisti prie paplūdimio šioje vietoje draudžiama, vis tik teko matyti drąsuolių, nepabūgusių negailestingų JAV įstatymų ir pankankamai stataus šlaito.

To paties autoriaus

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Taip pat skaitykite

Informacija yra pateikiama tik skaitant straipsnį


Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon