Išsirinkite įspūdžius

Puslapio straipsniai

Apie maciau.lt

Kas yra www.maciau.lt?

Tai socialinis kelionių puslapis, kuriame lietuviai dalinasi savo įspūdžiais iš aplankytų pasaulio miestų. Puslapyje, kurį kuria aktyvūs ir keliauti mėgstantys lietuviai, patraukliai pateikiama autentiška, realiai išgyventa patirtis, kuri pravers kiekvienam, dar tik besiruošiančiam keliauti. Lankytojai nevarginami ilgiausiais pasakojimais apie kelionę, bet vietoj to skaito konkrečią informaciją sunumeruotų įspūdžių formatu.

Kas sugalvojo www.maciau.lt?

www.maciau.lt branduolį sudaro kūrybingi bei keliauti mėgstantys vaikinai – Edvardas ir Vaidotas. Mums parašyti galima el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei rasti Facebook grupėje.

Speciali padėka

Dėkojame žmonėms, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie to, kad puslapis išvystų dienos šviesą bei tobulėtų - Regimantui, Martynui, Karoliui, Gretai, Tomui bei visiems pirmiesiems, kurie pasidalino savo kelionių įspūdžiais.

Kaip paskelbti įspūdžius

Kaip paskelbti savo įspūdžius?

Dabar pasidalinti įspūdžiais gali ir neregistruoti vartotojai. Spauskite čia.

Pasidalinti įspūdžiais galima paprastai ir greitai:

1.Registruoti vartotojai (sužinok, kodėl reikia registruotis) spaudžia ant nuorodos „Įkelti įspūdžius“, esančios dešinėje interneto puslapio pusėje.

2.Į teksto laukelį įrašomi įdomūs įspūdžiai, pastebėjimai (sužinok, kokių įspūdžių tikimės). Taip pat galima juos tiesiog nukopijuoti iš savo teksto redaktoriaus failo (Word ir pan.). Apribojimų nėra – galima parašyti ir 10, ir 30 įspūdžių, bet ne mažiau negu 5.

3.Tuomet parenkamos įspūdžius atspindinčias asmeniškai darytos fotografijos (arba jei tokių nėra – parenkamos autorių teisėmis neapsaugotas nuotraukos iš interneto) bei jos užvadinamos pagal atitinkantį įspūdį, pvz., nuotrauka, atitinkanti pirmą įspūdį, turi būti užvadinta „1“, atitinkantį antrą – „2“, atitinkantį trečią – „3“, atitinkantį penkioliktą – „15“, ir taip iki pabaigos.

4.Tuomet nuotraukos suspaudžiamos į vieną failą su WinRar ar WinZip programa bei prisegamos prie įspūdžių paspaudus mygtuką „Pridėti priedus“, esantį apačioje, po teksto laukeliu.

Nuotraukas galima prisegti ir po vieną, nespaudžiant į .rar ar .zip failiuką.

5. Laukelis "Kada buvote siame mieste? Įrasykite!"- nėra būtinas, bet įrašykite, jei prisimineta kada buvote.

6.Baigus spaudžiama „Siųsti“.

Svarbu: paspaudus "Siųsti", straipsnis bus nusiųstas mums ir Jūs nebegalėsite jo redaguoti. Jei norite redaguoti, parašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ir viskas! Gavę įspūdžius, mes juos patikrinsime (sužinok, kodėl) ir vienos darbo dienos bėgyje jie atsidurs svetainėje www.maciau.lt bei bus prieinami visiems svetainės lankytojams. Užtikriname, kad, jeigu parašyta vartotojo pateikta informacija yra korektiška, ji tikrai pateks į svetainę.

Jeigu susidūrei su sunkumais arba turi klausimų, parašyk mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Facebook grupėje. Atsakysime per 1 darbo dieną. Tavo nuomonė mūsų jaunam projektui labai svarbi.

Sąlygos ir nuostatai

Salygos ir nuostatai:

Skelbdamas informaciją puslapio lankytojas pasižada bei sutinka:
1) Skelbiama informacija yra korektiška bei neprieštaraujanti Lietuvos Respublikos įstatymams;
2) Skelbiama informacija yra atitinkanti tikrovę;
3) Neįžeidinėti puslapio kitų puslapio lankytojų bei administratorių;
4) Atsiųsdamas savo darytą nuotrauką, lankytojas atsisako bet kokių teisių, jei tokias turi, į ją; atsiųsdamas nuotrauką, paimtą iš interneto, patvirtina, kad ši neapsaugota autorių teisėmis;
5) Pastebėjęs neleistinus veiksmus tinklapyje, praneša apie tai administratoriams e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
6) www.maciau.lt administratoriai neatsako už svetainėje pateiktos medžiagos naudojimą kitose svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
7) www.maciau.lt administratoriai neatsako už lankytojų rašomus komentarus, bet pasilieka teisę pašalinti tuos komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja ar kursto nelegaliems veiksmams.
8) Jeigu www.maciau.lt pateiktoje medžiagoje esate pavaizduotas (-a) jūs ir jūs prieštaraujate šios medžiagos viešinimui www.maciau.lt puslapyje, susisiekite su administracija adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , pateikdami duomenis, kurie patvirtintų jūsų pretenzijas. Medžiaga nedelsiant bus pašalinta iš svetainės.
9) www.maciau.lt administracija užtikrina registruotus lankytojus, kad į jų el.pašto dėžutes nebus siunčiama reklaminio, kenkėjiško ar panašaus pobūdžio informacija.
10) Svetainėje pavaizduotų ženklų, logotipų niekas neturi teisės kopijuoti, imituoti ar naudoti be www.maciau.lt komandos sutikimo.
11) Registracija ir dalyvavimas šio portalo veikloje yra nemokami.

Nusižengus minėtiems reikalavimams, www.maciau.lt puslapio administratoriai pasilieka teisę reaguoti atitinkamai – ištrinti paskelbtą informaciją, įspėti ar pašalinti lankytoją ir panašiai. Būkime ir elkimės draugiškai.

www.maciau.lt pasilieka teisę keisti taisykles be atskiro įspėjimo.


Kodėl tikriname įspūdžius

Faktus tikriname kokybės išlaikymo sumetimais, siekdami, kad puslapio lankytojai išvengtų susidūrimo su necenzūrine, įžeidžiančia, tikrovės neatitinkančia ir kitokia neetiška informacija. Užtikriname, kad, jeigu tavo parašyta informacija yra korektiška, ji tikrai pateks į svetainę.

Kokių įspūdžių tikimės

Vienintelis reikalavimas įspūdžiams – naudinga informacija. Norime, kad kiekvienas įspūdis būtų tarsi naudingas patarimas, kuris leidžia geriau pažinti aprašomą miestą, gali sutaupyti laiko ar pinigų bei suteikti kitokią naudą. Įsivaizduok, kad rašai patarimus draugui ir nori maksimaliai jam padėti.

PVZ.

1. Lodone nėra viešųjų tualetų. NELABAI GERAI

1. Londone nėra viešųjų tualetų, bet tai ne bėda, nes atlikti savo reikalus galima beveik bet kurioje aludėje ar bare. Paprastai darbuotojai į tai žiūri supratingai, o mokėti nereikia. GERAI

2. Londone visada lyja. NELABAI GERAI

2. Įprastas oras Londone – lietus, tad verta iš anksto pasirūpinti skėčiu. Net jei ir skėčio neturi, didelė tikimybė, kad pradėjus lyti gatvėje tuoj pats sutiksi energingą kinietį, kuris mielai tau parduos skėtį už 10 svarų. GERAI


*Dėmesio! Pavyzdiniai faktai nėra teisybė, bet pateikti kaip šablonas, koks yra geras ir nelabai geras faktas. Geras – tai kur pateikia informaciją bei pasiūlo jai sprendimą ar tiesiog šiaip komentarą. Nelabai geras – tai kur nieko nepaaiškina.*

Daugiau straipsnių...

Mums visada galite parašyti:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

arba sekite mus:

     facebookicon